החל מ 12 ש"ח לחודש

VPS עוצמתי

Pricing Plans

מחשבון VPS

צריכים VPS אחר? כמות CPU אחרת? סטורג’ גדול במיוחד? תשתית מלאה כוללת ראוטרים VPN, NAT? יש לנו הכל! השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו פרטים ונדבר עוד היום 🙂

מה זה VPS ומהם היתרונות שלו לאחסון אתרים?

צריכים לאחסן את האתר שלכם או המערכת שלכם? תשכחו מכל מה שאתם יודעים על אחסון אתרים! כאן נסביר מהם היתרונות של VPS וכיצד גם אתם יכולים להרוויח ממנו.

מה זה VPS?

VPS אלו הן ראשי התיבות של המילים Virtual Private Server או בעברית – שרת וירטואלי פרטי. לווירטואליזציה זו יש משמעויות שונות, על העיקריות שבהן נרחיב בהמשך, המשפיעות הן על איכות הביצועים של השרת, הן על התחזוקה השוטפת שלו והן על יכולות התפקוד שלו בזמן אמת. למעשה, שרת VPS כבר מזמן ידוע בתור המחליף הטבעי והמוצלח יותר של השרת הפיסי, בין היתר, לטובת אחסון אתרים.

היתרון התכנתי

אחד היתרונות הבולטים של VPS טמון בעובדה, שלא רק שניתן לאחסן עליו אתרים, אלא הוא גם יכול לשמש כסביבת עבודה אינטרנטית לכל דבר ועניין לצרכים שונים כגון אחסון של אפליקציות ומסדי נתונים וכמו כן, ניתן גם להשתמש בשרת הווירטואלי לאחסון של שירותים שונים כדוגמת דואר אלקטרוני, DNS, SSL, אפאצ’י, מסדי נתונים ועוד. כלומר, על VPS ניתן, למעשה, כל מה שנחוץ לניהול עסק מבחינת השרת.

יתרון האחריות

למרות שמדובר על שרת וירטואלי, שרת VPS מורכב גם הוא מרכיבי חומרה פיסיים לכל דבר ועניין וגם הם עלולים להתבלות עם הזמן ולדרוש תיקון ואף החלפה בכל מספר שנים. היתרון של השרת הווירטואלי האישי, בשונה משרת פיסי אישי, כאשר הוא מושכר על ידי חברה מקצועית ואמינה הוא, שכאשר יש בעיה או תקלה עם רכיב חומרה כזה או אחר, האחריות על הטיפול בבעיה היא של החברה המשכירה ולא של השוכר. יתרון זה יכול להיות מאוד משמעותי בעיקר אם השוכר לא מתמצא במציאת פתרונות תוכנה או חומרה וגם כאשר השוכר עסוק וטרוד בענייניו ואין לו את הזמן ואת הפנאי בשביל לטפל בתקלות בעצמו.

יתרון הגיבוי

מן הסתם, כל מי ששוכר שרת, פיסי או וירטואלי, רוצה שהמידע שלו יהיה שמור ומוגן ולא פחות חשוב מכך – מגובה. זהו יתרון משמעותי נוסף של VPS לעומת שרת פיסי, מפני שבשרת הפיסי המידע נמצא פיסית – על השרת. לעומת זאת, המידע השמור על השרת הווירטואלי שמור בענן ולכן הוא מגובה כל הזמן ובעת הצורך ניתן לשחזר אותו ביתר קלות.

קלות המעבר לשרת VPS

אם כבר הבנתם את התועלות של שרת VPS לעומת שרת פיסי ואתם רוצים לעשות את המעבר חשוב שתדעו, שהמעבר הוא מאוד פשוט וממש אין סיבה שהוא יעצור אתכם! המעבר, או כפי שהוא נקרא בעגה המקצועית – מיגרציה, נעשה בקלות ובמהירות והכי חשוב – הוא לא דורש מכם להזין מחדש את המידע או לבצע הגדרה מחדש, אלא הכל עובר בין השרתים באופן מלא, כך שאפילו לא תחושו בהבדל.

 

לקוחות מספרים

דילוג לתוכן