שירותי devops באהבה לפי הצרכים שלכם

DEVOPS עוצמתי

devops - תחומי האחריות

תכנון ארכיטקטורת מערכת – על מנת שהמערכת תעבוד 24/7 ללא אי זמינות, נדרשת הבנה מעמיקה של רשתות, שרתים, תכנות ועוד, איש ה devops מכיר את כל הצדדים האלו ובכך יכול לתכנן מערכת ללא single point of failure, כלומר שכל רכיב\שרת וכו יכול לקרוס, וזה לא ישפיע על המשתמשים או זמינות המערכת. תכנון נכון של מערכת מייצר זמינות גבוהה – HA.

יישום ארכיטקטורת מערכת – אחרי שתכננו והבנו מה צריך לשנות צריך לבנות את הארכיטקטורה, גם זה מתפקידיו של devops.

תהליכי CI\CD – הסטארטאפים הישראלים כלכך מוצלחים כי פיתחנו תהליכי עבודה העובדים במקביל בין הצד העסקי והצד הטכנולוגי. הרבה פעמים סטארטאפ מבטיח תוסף למערכת בזמנים שלפני שנים לא היו הגיוניים, בזכות תהליכי CI\CD ואוטומציה היום deployment מבוצע במהירות ובקלות וביחסית מעט מאוד תקלות, מה שמאפשר לצד העסקי של החברה להבטיח הבטחות לרכישת לקוח מבלי להפר אותן. devops ידע איך ומתי לייצר תהליך, מתי להפריד בין תהליכים ולנטרם.

ליווי הפרוייקט – לעיתים מפתחים לא יודעים לעבוד נכון עם סביבות ענן, מה שמגלים בהעלאת גרסה לענן שחצי ממה שפותח לא עובד. פיתוח לשרת בודד שונה מפיתוח לסביבת HA. איש devops שלנו מצטרף לישיבות השבועיות שלכם מקשיב ומייעץ עוד לפני שפיתחתם, ממש כמו עובד שלכם. כך אנו מונעים טעויות ונחסך זמן יקר.

הוזלת עלויות ענן – איש devops מכיר את המערכת מקצה לקצה, ומכיר איפה כל דבר יושב ומה המשאבים הנדרשים ממנו, ולכן על ידי הסטת\איחוד משאבים ניתן לחסוך בעלויות, מניסיוננו עם חברות סטארט אפ, כמעט תמיד הצלחנו להוזיל את עלויות הענן בכ 20%, ובסטארטאפים שמשתמשים במודלים ML הצלחנו להוזיל עלויות אף ב 50% .

הכרות רוחביות – אנשי devops בכירים ראו הרבה מערכות בחיים שלהם ולכן מכירים מגוון רחב של כלים, כדאי להתייעץ עם אנשי devops כאשר מחפשים מוצר מדף או כל פיתוח חדש. אנשי devops טובים תמיד נותנים ערך מוסף בשיחה קצרה…

השאירו פרטים ונדבר עוד היום 🙂

לקוחות מספרים

דילוג לתוכן