אנו מאפשרים אחסון שרתים על בסיס מחירון קבוע של אחסון שרתים, רוחב פס ותוספות על מנת שכל לקוח המבקש אחסון שרתים יוכל להתאים לעצמו את החבילה שיבקש, כמו כן קיימות המלצות על
. חבילות אחסון שרתים מומלצות
למחשבון מחירים לשרת וירטואלי.
 
מחשבון אחסון שרת
 

אחסון שרתים – תנו לנו להקל עליכם

בעידן של היום, רוב בעלי העסקים הם גם בעלי אתר באינטרנט המרכז בתוכו את מהות העסק, המוצרים הקיימים בו או השירות הניתן בו ודרכי ההתקשרות אליו.

אחסון שרתים מעניק את היכולת לבעלי האתרים לתפעל את האתר באופן קל ונגיש ללא תלות בחברות שונות או באפליקציות ותוכנות ובכך לבעל האתר יש לא רק שקיפות מלאה על ניהול האתר שלו אלא גם שליטה מלאה בכל הנעשה בו.

ישנם ארבעה סוגים של אחסון שרתים:

  • אחסון שרתים בענן – סוג זה הוא קבוצת שרתים העובדת יחד על מנת לאפשר מקום רחב לאחסון אתרים רבים. היכולת הזו מאפשרת לכמה מחשבים לעבוד ביחד וכך להתגבר ולהתמודד עם קפיצות התנועה של האתרים, ושל כל אתר בנפרד.
  • אחסון שרתים שיתופי – סוג זה הוא אחסון משותף של כמה אתרים יחד החולקים משאבי שרת. מדובר בסוג אחסון בעל עלות נמוכה המאפשרת לאתרים בעלי תנועה שאינה גבוהה מדי לעבוד יחד. חשוב לדעת שבאחסון מסוג זה, ביצועי האתרים מושפעים אחד מהשני היות וכולם על אותו השרת.
  • אחסון שרתים ייעודי – סוג זה הוא אחסון מושלם למי שמעוניין בשליטה הכי גבוהה שניתן לקבל בשירות אחסון שרתים כאשר למעשה השרת מושכר לכם בלבד והאתר היחידי שנמצא על שרת זה, הוא האתר שלכם. חשוב שתדעו כי שרת מסוג זה הוא בעלות גבוהה יותר מהרגיל ועל כן מומלץ לעבור אליו אך ורק אם לאתרכם ישנם ביצועים גבוהים הדורשים את המיקום המיוחד הזה.
  • אחסון שרתים VPS – סוג זה הוא למעשה חלוקה של שרת אחד לכמה שרתים באופן וירטואלי, סיטואציה המעניקה לכל אתר את השטח שלו, למרות שהם חולקים את אותו השרת עם עוד אתרים. אחסון שרתים זה נחשב למאובטח מהרגיל וחשוב שתדעו כי האתר שלכם עלול להיות מושפע מהאתרים השכנים לו בשרת זה.
  • אחסון שרתים הוא ה’בית’ של האתר שלכם והבית הזה, כמו בכל בית, צריך להיות מתאים לאתר שלכם ברמת הנפח שלו על מנת שהאתר יוכל לפעול ברמה ביצועית גבוהה ולתת את המקסימום ברמת היכולות שלו.

 

דילוג לתוכן