החל מ 1/8 משרה

DEVOPS עוצמתי

השאירו פרטים ונדבר עוד היום 🙂

על שירותי DEVOPS , הייטק, ומה שביניהם

לפני שנתחיל לספר לכם על שירותי DEVOPS קודם נבין במה מדובר. DEVOPS  בנוי מ- Development ו- Operation שבעצם משלבים פיתוח ואופרציה המאפשרים להוציא מוצרים לשוק באופן מהיר ומותאם לעידן הנוכחי שפותח עולם חדש בכל הקשור להייטק ומשפר באופן משמעותי את התהליכים בחברות.

שירותי DEVOPS – איך זה עובד?

בהרבה חברות יש חלוקה ברורה בכל הקשור לנושא שירותי DEVOPS  החל מהתפעול לבין הפיתוח, היות ולשני חלקים אלו יש דרך פעולה שונה על מנת להגיע למטרה. באופרציה ישנם מנהלי מערכות, מהנדסי רשת ואבטחת תוכנה בעוד שבפיתוח ישנם אנשי בדיקות תוכנה, מתכנתים ומנהלי מוצר, כך שמדובר בשתי מחלקות שונות לחלוטין אך משולבות באופן מושלם יחד לעבודה אפקטיבית המסייעת לבדיקת המוצר, שכלולו והבאתו לשוק כמוצר גמור לאחר כל הבדיקות. כך שבעצם שירותי DEVOPS  מעניקים לכם את הביטחון המלא לגבי המוצר שלכם החל מהייצור, ועד להוצאתו לשוק באופן מושלם.

מיהם האנשים מאחורי שירותי DEVOPS

אנשי הDEVOPS שמעניקים שירותי DEVOPS הם אנשי המפתח בכל התהליך, התפקיד שלהם הוא לקיים את השילוב היעיל ביותר בין האופרציה לפיתוח וכך לבנות את המוצר בצורה הכי יעילה ונגישה שיצא לשוק באופן מוגמר גם מבחינת התכנות, וגם מבחינת היעילות שבו. זהו תפקיד בעל אחריות גבוהה מאד, הדורש רגישות לפרטים הקטנים, יכולת מולטיטאסק ובעיקר סבלנות.

למה לשכור שירותי DEVOPS

DEVOPS  הוא עולם ומלואו, וכמו עולם שלם ומלא, יש בו גם תרבות פיתוח שמתווה נהלי עבודה מסודרים הכוללים בתוכם הפצה, תפעול, בדיקות, פיתוח ותכנון תוכנות כך שהמוצר שנולד, מותאם לצרכי הארגון ומוגמר.

התרבות של עולם שירותי DEVOPS  מורכבת מבסיס מחשוב גמיש הדורש עבודה מדוקדקת ורציפה משולבת בשלבי פיתוח ובאה לידי ביטוי בעבודה מדוקדקת של אנשי ה-DEVOPS שעובדים למענכם ומתאימים את התשתית אישית אליכם כשהם מפתחים כלי עבודה אוטומטיים, שירותי ענן מתאימים, חיווי ובקרה של גרסאות וניטור של שירותי תקשורת ואחסון בהתאמה לצרכים של הארגון שלכם. כך שהעבודה עם שירותי DEVOPS  למעשה לא רק מנטרת לכם תקלות, אלא אוספת מידע שיכול לשפר את הארגון ואת המוצר שלכם לעתיד, יחד עם חוויית שירות והתייעלות הלאה.

לקוחות מספרים

דילוג לתוכן