קוברנטיס ייעוץ ותמיכה

קוברנטיס (kubernetes) תעשה לכם את החיים קלים יותר

לפני הכל, כדאי שנדע מהי קוברנטיס – קוברנטיס היא סביבת ענן שמוקצים לה מספר שרתים עליהם רצים ‘קונטיינרים’ ולמעשה מוגדרת כמערכת קוד פתוח שבמקור תוכננה על ידי גוגל בשנת 2014. קוברנטיס מביאה עמה חדשנות אדירה בתחום הענן ומתחדשת בכל רבעון בגרסא חדשה.

קוברנטיס תומכת בכלים של קונטיינרים כמו DOCKER  ו – RKT. למי שלא מבין לגמרי לגבי קונטיינרים, נסביר כי זו טכנולוגיה שפותחה כדי להפוך את המכונה הוירטואלית לאפקטיבית כאשר היישום מאוחסן בתוך מיכל מבודד לגמרי מאיזור סביבת הפיתוח.

השאירו פרטים ונדבר עוד היום 🙂

יחידת ההרצה הבסיסית של קוברנטיס היא POD. לPOD  ישנו IP  ייחודי משלו המאפשר למספר ישומים לרוץ באופן חופשי ללא חשש להתנגשות.

לקוברנטיס רשת של שרתים המאפשרת להקטין ולהגדיל באופן אוטומטי ומכילה אבני בניין. באבני בניין יש אפשרות להשתמש על מנת להרכיב אפליקציות מורכבות מאד.

 

קוברנטיס וקונטיינרים – מערכת יחסים

  • קוברנטיס מרימה מספר קונטיינרים וממצבת אותם, כך שאם ישנה קריסה של קונטיינר אחד היא תוכל להחליף אותו בקונטיינר תקין, ואם ישנו עומס היא תריץ עותקים נוספים של הקונטיינר.
  • קוברנטיס מצמצמת פגיעה בעבודה השוטפת למינימום כאשר היא מספקת לקונטיינרים כלים נגישים לעדכונים.
  • קוברנטיס מייעלת משמעותית את מהירות הפעילות של הקונטיינר.
  • קוברנטיס מעניקה יכולות להגדרת תצורה לתשתית רשת, אבטחה פשוטה וחסכון משמעותי בעבודה.

מה הופך את קוברנטיס לפרויקט המוביל בעולם?

פרויקט קוברנטיס הוא פרויקט הקוד הפתוח מהמובילים בעולם ובעל קבוצות פיתוח מכל החברות הגדולות. מטרת קוברנטיס היא לתת לחברות וארגונים את היכולת להרחיב ולנהל אפליקציות שמבוססות קונטיינרים בצורה פשוטה יותר.

כאשר אנחנו משתמשים בקוברנטיס, אנחנו למעשה חווים אבטחת מידע איכותית ביותר, שימוש נוח, והאצת תהליכים וגמישות וכל התכונות הללו הפכו אותו לאחד הפרויקטים היותר פופולריים כיום.

האם קוברנטיס מביאה את הפתרון המושלם?

אנחנו נמצאים בעידן שמתחדש ללא הפסקה. קוברנטיס כמערכת קוד פתוח פשוטה כאשר מתקינים אותה, אך קשה מאד לשדרג אותה מה שהופך אותה למורכבת עבור חברות מסוימות. אך גם לכך יש פיתרון: פיתוח מערכת שעושה שימוש מלא בקוברנטיס ומנהלת אותו מה שמאפשרת למפתחים להמשיך ולעבוד, ללא הצורך להיות גאוני קוברנטיס לשם כך.

לקוחות מספרים

דילוג לתוכן