שקט נפשי עם DevOps עוצמתי

החל מ 1/4 משרה

או

שקט נפשי עם
DevOps עוצמתי

החל מ 1/4 משרה

היתרונות שלנו

נינג'ות מישראל

צוות נינג'ות ישראלי, מוסר עבודה ישראלי והבנה מעמיקה שנפילות = כסף. נעמוד דום כשתצטרכו, תקבלו צוות דב אופס שלא נסמך על אדם אחד, כך שמילואיםמחלהחופשים לא יפחידו אתכם בכלל!

ללא התחייבות

לא מאמינים בהתחייבות, שינוי חבילה - שינוי אחוזי משרה בהתראה של רק 14 יום! לפי הצרכים שלכם. יש לכם הקמה גדולה? אין בעיה, נגדיל את אחוזי המשרה, סימנו? עוברים למשרה קטנה לתחזוקה

מיגרציה ועלויות

בניית ארכיטקטורה, מסמכי due diligence, תכנון הארכיטקטורה הנכונה עבורכם בהתייחסות לכל הגורמים, אבטחה, מחיר, יתירות וכו, שילוב גורמי המקצוע השונים בשביל תוצאה אופטימלית.

בואו נדבר

לקוחות מספרים

המיגרציה לAWS היתה חלקה ונתנה לנו את השקט הנפשי שהיינו זקוקים לו, התמיכה מויסט, דיאנה ואריאל מקצועית ומעטפת המקצוענים של ויסט עזרו לנו בהכנות לתקני PCI ו GDPR. שקיפות מלאה עם שיחות שבועיות ועבודה במערכת המשימות שלנו.

Picture of oxs
oxs

דן, CTO

הדינאמיות של העולם שלנו מצריכה מאיתנו את היכולת להגדיל משאבים ולהקטין משאבים בהתאם לצורך, ויסט נתנו לנו במהירות, איש דב אופס נוסף על מנת לעמוד ביעדי הקמת on prem.

תודה רבה על הזריזות והזמינות!

Picture of קריוקיTV
קריוקיTV

אבי, מנכ"ל

האמינות והאחריות של ליאת מהרגע הראשון השרתה הרגשה טובה, ולאחר מכן בהמשך העבודה והאצבע על הדופק של ליאת בכל מה שקורה איתנו נתנו לנו את השקט הנפשי להתקדם במודל העסקי שלנו ולשכוח מרעשי הרקע.

Picture of israelGives
israelGives

רונן, CTO

עדיין כאן? אז יאללה, בואו נדבר 🙂

דילוג לתוכן