החל מ 12 ש"ח לחודש

שרת וירטואלי עוצמתי

Pricing Plans

מחשבון שרת וירטואלי

[bt_cc id="122"]
צריכים שרת וירטואלי אחר? כמות CPU אחרת? סטורג’ גדול במיוחד? תשתית מלאה כוללת ראוטרים VPN, NAT? יש לנו הכל! השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו פרטים ונדבר עוד היום 🙂

כשמדובר באתר שיש בו תנועה רבה שרת וירטואלי יעניק לכם את השירות היעיל ביותר גם מבחינת חיסכון ברמת אירוח האתרים וגם אם האתר שבבעלותכם חדש, הוא יוכל בהחלט לעבור לשירות אירוח בשרת וירטואלי חסכני וחדשני. 

שרת וירטואלי, או בשמו המקוצר: VPS – הוא שירות המחקה את פעולת השרת הייעודי, בתוך מערכת אירוח משותפת. החדשנות הקיימת באירוח שרת וירטואלי מעניקה את היכולת להפעיל כמה מערכות הפעלה בתוך מחשב אחד ובה מערכות ההפעלה הוירטואליות מתפקדות ממש כמו שרת ייעודי, בעלות מוזלת ואיכות ללא פשרות. 

שרת מקומי או שרת וירטואלי בענן – ההשוואה

עד שה-VPS  נולד לעולם השרתים הפיזיים תפסו הרבה מקום בעסקים רבים, אך אם אנו נבצע השוואה קלה בין השרת הפיזי אל שרת וירטואלי נבין למה מאד חשוב להקשיב לטכנולוגיה ולחדשנות. 

שרתים וירטואליים מעניקים:

  • זמינות מכל מקום 
  • נגיש לכל בעל הרשאה
  • חיסכון בעלויות
  • חיסכון במקום פיזי
  • חיסכון בכוח אדם
  • התאמה לצרכי ודפוסי בית העסק

בתקופה הנוכחית שבה צריך להתרגל לעבוד מכל מקום, וכל מה שאתם צריכים לספק לעובדים הוא חיבור לרשתות ומחשב, שרת וירטואלי הוא אחד הדברים הכי חשובים שאתם יכולים לעשות למען העסק שלכם, ולתת לעובדים שלכם את התחושה שהם במשרד מכל מקום בעולם ובכך לשפר את התפוקה, ויכולת התפקוד שלהם, לקבל גמישות ושליטה מלאה על הנעשה ולקבל את הערכת העובד שיודע שאתם כמעסיק, תעשו הכל על מנת שתהיה לו עבודה נוחה ומספקת, גם בתקופה הנוכחית שבה המציאות של כולנו השתנתה.

שרת וירטואלי בענן – שיח עם הטכנולוגיה החדשה

כשאנחנו שומעים על טכנולוגיות חדשות ומתקדמות, לעיתים אנחנו חוששים, אבל כשמדובר בנושא כמו שרת וירטואלי אין מה לחשוש. זוהי טכנולוגיה חדשנית, מתקדמת, ששינתה את חייהם של בעלי אתרים בעלי תנועה משמעותית וגדולה והפכה את האירוח שלהם לאיכותי, מהיר, נגיש וקל יותר.  

הטכנולוגיה המופלאה של שרתים וירטואלים המאפשרת לכם להפעיל כמה מערכות הפעלה בתוך מערכת אחת מאפשרת חיים איכותיים יותר לא רק לכם, אלא גם ללקוחות שלכם שכעת יודעים שאתם לא רק עדכניים טכנולוגית, אלא דואגים לאינטרסים של הלקוח, וההצלחה שלכם, היא ההצלחה שלו. 

לקוחות מספרים

דילוג לתוכן